Download onze “Kijk in de Spiegel”-kaarten voor een inspirerende en krachtige reflectie!

NIEUW: Download onze “Kijk in de Spiegel”-kaarten!

Hoogbegaafdheid en de 6 breinprincipes (workshop en/of ouderavond)

Hoogbegaafde leerlingen verdienen het om begrepen te worden, maar vooral ook dat ze zichzelf leren begrijpen. Breinkennis kan jou én hen daarbij helpen. Een programma voor begeleiders, docenten en specialisten.

In het kort

Hoogbegaafde leerlingen verdienen het om begrepen te worden, maar vooral ook dat ze zichzelf leren begrijpen. Breinkennis kan jou én hen daarbij helpen. Verdiep je kennis hierover tijdens de workshop ‘Hoogbegaafdheid en de 6 breinprincipes: alle 6 in je les’. Je krijgt een inkijkje in het brein en specifiek inzicht in de wijze waarop het hoogbegaafde brein werkt en acteert. Vervolgens laten we je kennismaken met de zes BCL- breinprincipes die leerlingen en specifiek de (hoog)begaafde leerlingen kunnen helpen. Door deze 6 breinprincipes toe te passen, vergemakkelijk je het leerproces. Je faciliteert als het ware het brein van de leerling en daarnaast stimuleer je de motivatie van leerlingen. Je ontvangt tijdens de workshop concrete tips en handvatten hoe je deze 6 kunt inzetten bij de hoogbegaafde leerling. De tips zijn zowel in de les als in je begeleiding meteen toepasbaar. 

Voor wie? Voor leerkrachten, docenten, (intern) begeleiders en onderwijskundig specialisten. We verzorgen dit programma ook als ouderavond

Details

Informatie aanvragen

Ervaringen

De workshop die Jacquelien verzorgde liet zien hoe je met breinkennis en de 6 principes hoogbegaafde leerlingen kunt prikkelen en hoe je blijft aansluiten bij hun nieuwsgierigheid. Dan blijven ze niet alleen aangehaakt, maar bloeien ze op. Interessante teamworkshop en ouderavond (OBS De Schakels)

Hoe ervaren deelnemers onze programma's?

Ontdek de impact