Altijd up-to-date. Meld je aan voor onze nieuwsbrief BreinBites.

• BCL BreinEvent •

𝐁𝐂𝐋 𝐁𝐫𝐞𝐢𝐧𝐄𝐯𝐞𝐧𝐭: De neurowetenschap achter P𝗮𝘂𝘇𝗲 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗣𝗿𝗼𝗱𝘂𝗰𝘁𝗶𝘃𝗶𝘁𝗲𝗶𝘁 werd met 8,6 beoordeeld!
 


Wim Stam: “Topevent, inspiratie-accu tot aan de rand gevuld”

Marij Naarding: “Wat een inspiratie, 20-20-20 regel, M&M moments om even te stoppen met doorgaan.. het was top!”

Wil je hier meer over weten of met ons in contact komen om ook een lezing of workshop met dit breinthema? Dat kan via: info@bclinstituut.nl

• Blogs, nieuws & inspiratie •

[NIEUWS]

Lancering website www.brokkelbrein.nl

Speciaal voor het onderwijs een website met alle info over het voorkomen van een brokkelbrein, met kennisbank en mooie workshops!

Lees verder

[BLOGS]

Even netflixen? Of toch liever een wandeling maken?

Dit zijn de guilty-brokkelbrein-pleasures van de BCL-associés (en dit doen ze om weer in focus te komen).

Lees verder

[IN DE MEDIA]

Veiligheidsregio Fryslân bouwt aan gezamenlijk brein-referentiekader

Christiaan Bruggen, opleider bij de Veiligheidsregio Fryslân, mag zich sinds het voorjaar 2018 BCL Professional noemen. Hij rondde met succes de vijfdaagse BCL professional opleiding af. Enthousiast ging hij aan de slag om trainingen binnen zijn organisatie met een nieuwe breinbril op te herontwerpen. Maar daarin wilde hij zijn team graag meenemen. Daarom vroeg hij het BCL instituut om incompany de training 6 Breinprincipes: maak je trainingen of lessen leuker én effectiever te verzorgen. Missie geslaagd? We vroegen Christaan naar de ervaringen van hem en zijn team.

Lees verder
Copyright © 2023 BCL instituut